Wedstrijden dit weekend 09-11 & 10-11

De aftrap van het weekend is wederom van Mytilus heren 1 ze treden aan tegen Sliedrecht sport hs 7.
Ook heren 3 mag naar Voko in Oosterhout in de mooie arena van het VOKO-HOME!

Morgen : mag de JC1 Mytilus/VVS combi tegen Next volley Dordrecht JC2
& Heren 2 mag zich ook melden bij De Dijk in Dordt. (Next volley Dordt HS6)

Mytilus JB 1 mag tegen Kraftwell JB1

& Dames 1 speelt een lastige uit wedstrijd tegen YVC DS1

Het zonnetje schijnt de lucht is blauw weekend begin maar gauw!
Allen veel succes dit weekend en foto's en andere fragmenten mogen gedeeld worden!

Groetjes !

Zeelandcup schema/indeling

Goedemiddag allen!

Hiermee de laatste update... rest van eventuele updates volgen per social media (Facebook en Instagram).

Aankomende zaterdag gaan we echt van start!

We vragen ALLE teams zich uiterlijk een half uur van tevoren te melden bij de wedstrijdtafel... eerder mag natuurlijk altijd!
Wil iedereen zoveel mogelijk ZELF inspeelballen meenemen?

Voor de volgende teams begint het toernooi om 10.50 uur:
Mytilus JC1
VVS'92 MC1
Forza MB2
VVS'92 MB1
Forza SD D2
Mytilus D1
vv BOK D2
Stevo D2
Mytilus D2
AVC '87 D1

Voor de volgende teams begint het toernooi om 12.10 uur:
YVC JB1
Mytilus JB1
VVS'92 JB1
vv BOK JB1

Voor de volgende teams begint het toernooi om 14.10 uur:
Forza SD MB1
Stevo MA1
VVS'92 MA1

Voor de volgende teams begint het toernooi om 16.10 uur:
Forza SD H2
Mytilus H2
vv BOK H1
Mytilus H3
vv BOK D1
Forza SD D1
Stevo D1
VVS'92 D1

Voor de volgende teams begint het toernooi om 16.50 uur:
Forza SD H1
Stevo H1
AVC '87 H1
Mytilus H1
Stevo H2

Prijsuitreikingen:
13.00 uur: JC em MB
16:20 uur: Dames 2/3e klasse, MA en JB
21:15 uur: Heren 2/3e klasse, Dames Hoog en Heren Hoog

Tot zaterdag!

Opening nieuw seizoen 2018/2019 (senioren)

Het seizoen hebben we nog maar net afgesloten met de American Party en we willen jullie nu al uitnodigen voor de openingsborrel op zaterdag 22 september om het nieuwe seizoen af te trappen! Die dag hebben we onze eerste thuiswedstrijden en na afloop willen we de eerste overwinningen van dit jaar al vieren in het Paviljoen van Omnium.

Schema voor 10 Maart

Datum Teams Tegenstander Tijd Scheidsrechter Tellerteam Naam tellers Begeleiding Opmerkingen
10-mrt Mytilus JB1 Westphal Kozijnen JB1 14:00 Kaylee Vahlenkamp Mytilus JB2 Thamar & Lara    
JC1, DS1, HS1 VRIJ Mytilus JB2 VOKO JB1 16:00 Rovano vd Boogaard Mytilus HS2 Ruben- vervanger    
Mytilus DS2 VAT DS2 16:00 Armand Maliepaard Mytilus HS2 Jasper    
  Mytilus HS2 AVC’87 HS3 18:00 Joanne de Koeijer Mytilus JB2 Casper & Stan