let op: Sloebrug Vlissingen gaat in de steigers

Wellicht handig voor de teams die af en toe afreizen naar Vlissingen (Baskenburg)

 

VLISSINGEN – Door onderhoudswerkzaamheden aan deSloebrug in Vlissingenzal al het verkeer hinder ondervinden. Het onderhoud vindt plaats tussen vrijdag 17 februari en zaterdag 1 april enwordt door de provincie Zeeland uitgevoerd in opdracht van de gemeente.

Sloebrug Vlissingen gaat in de steigers (foto: OZ)

Sloebrug Vlissingen gaat in de steigers (foto: OZ)

Verkeershinder
Tijdens de werkzaamheden is één rijstrook beschikbaar voor het wegverkeer in beide richtingen. Voetgangers en fietsers kunnen geen gebruik maken van de Sloebrug. Zij moeten via de Draaibrug Souburg en de Keersluisbrug het Kanaal door Walcheren oversteken. Deze wegomleiding staat met borden aangegeven.

Wedstrijdschema Zaterdag 3 Februari 2018

Datum Teams Tegenstander Tijd Scheidsrechter Tellerteam Naam tellers Begeleiding Opmerkingen
3-feb VVS’92 JB1 Intermezzo JB1 14:00 Femke Hoekstra Mytilus HS1
Mytilus JC1 VRIJ Mytilus JB2 Mytilus JB1 16:00 Anna van der Velden VVS JB1 Teun & Gert
Mytilus DS2 Savok DS2 16:00 Maria Boonman Mytilus DS1 Roosmarijn
Mytilus HS1 AVC’87 HS1 16:00 Stefan Berk Mytilus HS2 André
Mytilus DS1 Savok DS1 18:00 Dennis Knol Mytilus JB1
Mytilus HS2 Savok HS1 18:00 Gijs Schulte Mytilus DS2

Wedstrijden van dit weekend (20-01-2018)

Wedstrijden van 20-01-2018

Ook dit weekend blijft het in sommige competities spannend.
Alle teams spelen thuis vanaf 14:00

om 14:00

Mytilus JB-1 – VOKO JB 1
Mytilus JC-1 – VV Savok JC 2

om 16:00

Mytilus JB-2 – Scheldesport JB-1
Mytilus DS-2 – VV Ardito DS-2
Mytilus HS-1 – Volleybalvereniging VAT HS-1

Om 18:00

Mytilus HS-2 – Volleybalvereniging Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 6
Mytilus DS-1 – V.V. Stevo DS-2

We zien jullie allen graag morgen in het Omnium te Goes.🏐

Zaalwachtschema inclusief Scheidsrechters 20 Januari 2018

Datum Teams Tegenstander Tijd Scheidsrechter Tellerteam Naam tellers Begeleiding Opmerkingen
20 januari Mytilus JC1 Savok JC2 14:00 Ruben Kole Mytilus D1 Myrthe    
  Mytilus JB1 VOKO JB1 14:00 Marit Priemis Mytilus D1 Louise & Nirmin    
  Mytilus JB2 Scheldesport JB1 16:00 Lineke Meere Mytilus JB1      
  Mytilus DS2 Ardito DS2 16:00 Myrthe de Ridder Mytilus JC1 Anniek & Kiara    
  Mytilus HS1 VAT HS1 16:00 Roosmarijn de Goffau Mytilus HS2 Armand    
  Mytilus DS1 VV Stevo DS2 18:00 Rik Kepers Mytilus JB2      
  Mytilus HS2 Kraftwell Symm HS6 18:00 Sander Sijp Mytilus HS1      
                 

Zaalwachtschema exclusief scheidsrechters 20 Januari

Datum

Teams

Tegenstander

Tijd

Scheidsrechter

Tellerteam

Naam tellers

Begeleiding

Opmerkingen

20-jan

Mytilus JC1 Savok JC2 14:00 Mytilus D1 Myrthe
Mytilus JB1 VOKO JB1 14:00 Mytilus D1 Louise & Nirmin
Mytilus JB2 Scheldesport JB1 16:00 Mytilus JB1
Mytilus DS2 Ardito DS2 16:00 Mytilus JC1 Anniek & Kiara
Mytilus HS1 VAT HS1 16:00 Mytilus HS2 Armand
Mytilus DS1 VV Stevo DS2 18:00 Mytilus JB2
Mytilus HS2 Kraftwell Symm HS6 18:00 Mytilus HS1

De Scheidsrechters ontbreken nog , deze volgen nog.