Wedstrijdschema 17-12-2016

savok ds 2
13:00
mytilus ds 2
—————————————
bok jb 1
14:00
mytilus jb 3
———————————-
vv stevo hs 3
14:00
mytilus hs 2
——————————-
vv stevo jb 1
14:00
mytilus jb 2
—————————–
groene ster hs 1
16:00
mytilus hs 1
—————————
scheldesport ds 1
16:00
mytilus ds 1
———————————

Zaalwachtschema 10 December

Hallo allemaal,
Hieronder het zaalwachtrooster voor aankomende zaterdag.
Wil iedereen ervoor zorgen om op tijd aanwezig te zijn?
Degene die om 14.00 uur beginnen graag om 13.15 uur in verband met het opbouwen van de zaal.
De anderen een half uur voor de wedstrijden beginnen.
Vraag: Remco Sijp en Jacco Deurwaarder
Jacco jij staat op om te fluiten, ik weet echter niet of hierover al contact met jou was opgenomen.
Mocht je niet kunnen kun je dit afmelden bij Remco telefoon 06-51722975

    10 december

Mytilus JB2

Bok JB1

14.00

Julie Timmerman

DS2

Mytilus JC2

Bok JC1

14.00

Jelte Deurwaarder

JB1 Indy

Mytilus JC1

Vv Stevo jc2

14.00

Gijs Schulte

JB1 Marit

Mytilus JB3

YVC JB1

14.00

Stefan Berk

JB1 Ruben

DS1

Mytilus DS2

Scheldesport 2

16.00

Marloes Verburg

JC2 Yente en Gert (JC1)

Gert begeleid Yente

Mytilus HS1

De burgst 4

16.00

Klaas Sijp

JC1 Toya en Lara

Mytilus JB3

Vv Stevo jb1

16.00

Robin Klap

JC1 Casper en Stan

Mytilus JB1

Intermezzo jb1

16.00

Jacco Deurwaarder ???

JB2 Merel en Thamar (JC1)

Merel begeleid Thamar

Mytilus Ds1

Vv Stevo 4

18.00

Remco Sijp

JB2 Maria Muller

Mytilus HS2

Bok2

18.00

Dennis Knol

JB2 Jolieke

tot zaterdag,
groetjes Monique

Programma 12-11-2016

14:00 Mytilus JC 2 Philippine JC 1 Omnium, GOES
14:00 Mytilus JB 2 Savok JB 1 Omnium, GOES
16:00 Mytilus DS 2 Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 5 Omnium, GOES
16:00 Mytilus HS 1 Kikkers HS 1 Omnium, GOES
16:00 Mytilus JB 1 Sic Pugno JB 1 Omnium, GOES
16:00 Mytilus JB 3 VVS’92 JB 1 Omnium, GOES
18:00 Mytilus DS 1 YVC DS 2 Omnium, GOES
18:00 Mytilus HS 2 Atak’55 HS 4 Omnium, GOES

Programma 22-10-2016

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
12 jan.14:00Mytilus DS 2 - AVC '87 DS 1Omnium GOES
12 jan.16:00Mytilus HS 2 - Ardito HS 1Omnium GOES
12 jan.16:00Mytilus DS 1 - Savok DS 1Omnium GOES
12 jan.18:00Mytilus HS 1 - DVO HS 2Omnium GOES
12 jan.18:00Mytilus HS 3 - Savok HS 1Omnium GOES
18 jan.20:15Gavoc'10 DS 2 - Mytilus DS 2't Veerhuis OUD GASTEL
19 jan.14:00Mytilus DS 2 - Scheldesport DS 1Omnium GOES


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

+

18:00 Mytilus HS2 – Sic Pugno HS3
18:00 Mytilus DS1  – Sic Pugno DS2

Programma 15 Oktober

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
12 jan.14:00Mytilus DS 2 - AVC '87 DS 1Omnium GOES
12 jan.16:00Mytilus HS 2 - Ardito HS 1Omnium GOES
12 jan.16:00Mytilus DS 1 - Savok DS 1Omnium GOES
12 jan.18:00Mytilus HS 1 - DVO HS 2Omnium GOES
12 jan.18:00Mytilus HS 3 - Savok HS 1Omnium GOES
18 jan.20:15Gavoc'10 DS 2 - Mytilus DS 2't Veerhuis OUD GASTEL
19 jan.14:00Mytilus DS 2 - Scheldesport DS 1Omnium GOES


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Programma 1-10-2016

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
12 jan.14:00Mytilus DS 2 - AVC '87 DS 1Omnium GOES
12 jan.16:00Mytilus HS 2 - Ardito HS 1Omnium GOES
12 jan.16:00Mytilus DS 1 - Savok DS 1Omnium GOES
12 jan.18:00Mytilus HS 1 - DVO HS 2Omnium GOES
12 jan.18:00Mytilus HS 3 - Savok HS 1Omnium GOES
18 jan.20:15Gavoc'10 DS 2 - Mytilus DS 2't Veerhuis OUD GASTEL
19 jan.14:00Mytilus DS 2 - Scheldesport DS 1Omnium GOES


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

+ Gavoc 10’HS3 – V.V. Mytilus HS 2
& Gavoc 10’DS1 – V.V. Mytilus DS 1

Programma 24-09 (start competitie)

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
12 jan.14:00Mytilus DS 2 - AVC '87 DS 1Omnium GOES
12 jan.16:00Mytilus HS 2 - Ardito HS 1Omnium GOES
12 jan.16:00Mytilus DS 1 - Savok DS 1Omnium GOES
12 jan.18:00Mytilus HS 1 - DVO HS 2Omnium GOES
12 jan.18:00Mytilus HS 3 - Savok HS 1Omnium GOES
18 jan.20:15Gavoc'10 DS 2 - Mytilus DS 2't Veerhuis OUD GASTEL
19 jan.14:00Mytilus DS 2 - Scheldesport DS 1Omnium GOES


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien