Kalender

Sep
22
Sat
Wedstrijden thuis 22 September
Sep 22 @ 13:30 – 18:00
22-09-2018 14:00 Mytilus JB 2 Savok JB 1 Omnium, GOES
22-09-2018 14:00 Mytilus JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 Omnium, GOES
22-09-2018 14:00 Mytilus JB 1 Kraftwell Symmachia Roosendaal JB 1 Omnium, GOES
22-09-2018 14:00 Mytilus DS 2 Sic Pugno DS 4 Omnium, GOES
22-09-2018 16:00 Mytilus HS 2 Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 4 Omnium, GOES
22-09-2018 16:00 Mytilus DS 1 Sic Pugno DS 3 Omnium, GOES
22-09-2018 18:00 Mytilus HS 1 VOKO HS 3 Omnium, GOES
22-09-2018 18:00 Mytilus HS 3 Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 6 Omnium, GOES
Openingsborrel inluiding nieuwe seizoen (senioren)
Sep 22 @ 20:30 – Sep 23 @ 11:30

Na alle wedstrijden wat gezelligheid.

Sep
27
Thu
27 September DVO HS2 – Mytilus HS1
Sep 27 all-day
27-09-2018 21:00 DVO HS 2 Mytilus HS 1 ‘t Paradijs, OUD-BEIJERLAND
Sep
29
Sat
Wedstrijden van 29 September
Sep 29 all-day
29-09-2018 11:30 Vocon JC 1 Mytilus JC 1 Cromstrijen, NUMANSDORP
29-09-2018 12:45 Sliedrecht Sport JB 3 Mytilus JB 1 De Basis, SLIEDRECHT
29-09-2018 14:30 Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 6 Mytilus DS 2 D’n Dijck, ROOSENDAAL
29-09-2018 15:00 Savok DS 1 Mytilus DS 1 MFC De Statie, SAS VAN GENT
29-09-2018 16:00 Ardito HS 1 Mytilus HS 2 Het Kroonjuweel, OOST-SOUBURG
29-09-2018 17:00 YVC JB 1 Mytilus JB 2 De Eenhoorn, OOSTBURG
29-09-2018 17:00 Savok HS 1 Mytilus HS 3 MFC De Statie, SAS VAN GENT
Oct
6
Sat
Wedstrijden van 6 Oktober
Oct 6 all-day
06-10-2018 11:30 Vollido JC 1 Mytilus JC 1 De Ridderhal, HENDRIK-IDO-AMBACHT
06-10-2018 13:00 VAT HS 1 Mytilus HS 2 MFC Kloosterhof, HOOGERHEIDE
06-10-2018 14:00 VVS’92 JB 1 Mytilus JB 1 Baskensburg I, VLISSINGEN
06-10-2018 14:30 Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 5 Mytilus HS 3 D’n Dijck, ROOSENDAAL
06-10-2018 15:00 Scheldesport DS 1 Mytilus DS 2 Vliegende Vaart, TERNEUZEN
06-10-2018 16:30 VV Stevo JB 1 Mytilus JB 2 ‘t Sportuus, AXEL
06-10-2018 17:00 VAT DS 1 Mytilus DS 1 MFC Kloosterhof, HOOGERHEIDE
06-10-2018 18:00 Mytilus HS 1 Volley Tilburg HS 5 Omnium, GOES
Oct
12
Fri
Wedstrijd Voltena HS1 – Mytilus HS1
Oct 12 all-day
12-10-2018 20:00 Voltena HS 1 Mytilus HS 1 De Crosser, WERKENDAM
Oct
13
Sat
Wedstrijden van 13 Oktober
Oct 13 all-day
13-10-2018 14:00 Mytilus JB 2 VV Stevo JB 1 Omnium, GOES
13-10-2018 14:00 Mytilus JC 1 OKK ’70 JC 1 Omnium, GOES
13-10-2018 14:00 Mytilus JB 1 VVS’92 JB 1 Omnium, GOES
13-10-2018 14:00 Mytilus DS 2 Savok DS 2 Omnium, GOES
13-10-2018 16:00 Mytilus DS 1 Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 Omnium, GOES
13-10-2018 16:00 Mytilus HS 2 Udenhout HS 2 Omnium, GOES
13-10-2018 18:00 Mytilus HS 3 VV Stevo HS 3 Omnium, GOES
Oct
20
Sat
Wedstijd Mytilus JC1 – Vocon JC1
Oct 20 all-day
20-10-2018 14:00 Mytilus JC 1 Vocon JC 1 Omnium, GOES
Oct
27
Sat
Wedstrijden van 27 Oktober
Oct 27 all-day
27-10-2018 00:00 Bok DS 2 Mytilus DS 1 ‘t Groene Woud, KAPELLE
27-10-2018 00:00 Bok DS 3 Mytilus DS 2 ‘t Groene Woud, KAPELLE
27-10-2018 00:00 Bok HS 2 Mytilus HS 3 ‘t Groene Woud, KAPELLE
27-10-2018 14:00 VV Stevo JB 2 Mytilus JB 2 ‘t Sportuus, AXEL
27-10-2018 14:30 Sic Pugno JB 1 Mytilus JB 1 De Boulevard, BERGEN OP ZOOM
27-10-2018 16:30 De Burgst Breda HS 3 Mytilus HS 1 Sportcentrum Breda, BREDA
Nov
3
Sat
Wedstrijden van 3 November
Nov 3 all-day
03-11-2018 14:00 Mytilus JB 2 VV Stevo JB 2 Omnium, GOES
03-11-2018 14:00 Mytilus JC 1 Voleco JC 1 Omnium, GOES
03-11-2018 14:00 Mytilus JB 1 Voltena JB 1 Omnium, GOES
03-11-2018 14:00 Mytilus DS 2 VV Stevo DS 2 Omnium, GOES
03-11-2018 16:00 Mytilus DS 1 Groene Ster DS 1 Omnium, GOES
03-11-2018 16:00 Mytilus HS 2 VV Stevo HS 2 Omnium, GOES
03-11-2018 18:00 Mytilus HS 1 Next Volley Dordrecht HS 5 Omnium, GOES
03-11-2018 18:00 Mytilus HS 3 AVC ’87 HS 3 Omnium, GOES