Kalender

Sep
21
Sat
Wedstrijden van 21-09-2019
Sep 21 all-day

14:00 VV Stevo DS 2 Mytilus DS 2 ‘t Sportuus, AXEL
16:30 VV Stevo HS 3 Mytilus HS 2 ‘t Sportuus, AXEL
17:00 Sic Pugno HS 1 Mytilus HS 1 De Boulevard, BERGEN OP ZOOM

Sep
28
Sat
Wedstrijden van 28-09-2019
Sep 28 all-day
14:00 Bok/Mytilus DS 2 (dames 1 Mytilus) VV-VAT DS 2 ‘t Groene Woud, KAPELLE
14:00 Mytilus DS 2 Savok DS 2 Omnium, GOES
14:00 Mytilus JB 1 VC Goirle JB 1 Omnium, GOES
15:00 Savok JB 1 Mytilus / VVS’92 JB 2 MFC De Statie, SAS VAN GENT
16:00 Mytilus HS 2 VV Stevo HS 3 Omnium, GOES
18:00 Mytilus HS 1 Jola Olympus HS 2 Omnium, GOES
Oct
5
Sat
Wedstrijden van 05-10-2019
Oct 5 all-day
17:00 VV-VAT DS 1 Bok/Mytilus DS 2 MFC Kloosterhof, HOOGERHEIDE
14:00 Mytilus DS 2 AVC ’87 DS 1 Omnium, GOES
14:00 Mytilus JB 1 Gavoc’10 JB 1 Omnium, GOES
16:00 Mytilus / VVS’92 JB 2 Savok JB 1 Omnium, GOES
Oct
12
Sat
Wedstrijden van 12-10-2019
Oct 12 all-day
18:00 Bok/Mytilus DS 2 Intermezzo DS 1 Omnium, GOES
14:30 De Burgst Breda JB 1 Mytilus JB 1 Sportcentrum Breda, BREDA
15:15 AVC ’87 HS 3 Mytilus HS 2 Meulvliet, THOLEN
16:00 Mytilus / VVS’92 JB 2 Bok JB 1 Baskensburg I, VLISSINGEN
18:00 Mytilus HS 1 De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 3 Omnium, GOES
Oct
18
Fri
Wedstrijd van 18-10-2019 Heren 2
Oct 18 all-day
20:30 Apollo HS 2 Mytilus HS 2 Cromstrijen, NUMANSDORP
Oct
19
Sat
Wedstrijd van 19-10-2019 Mytilus JB1
Oct 19 all-day
13:15 Gavoc’10 JB 1 Mytilus JB 1 ‘t Veerhuis, OUD GASTEL
Oct
25
Fri
Wedstrijd van 25-10-2019 Mytilus HS1
Oct 25 all-day
20:30 VOKO HS 3 Mytilus HS 1 VOKO-home, OOSTERHOUT NB
Oct
26
Sat
Wedstrijden van 26-10-2019
Oct 26 all-day
15:00 Savok JB 1 Mytilus / VVS’92 JB 2 MFC De Statie, SAS VAN GENT
17:00 De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 6 Mytilus HS 2 D’n Dijck, ROOSENDAAL
Nov
2
Sat
Wedstrijden van 02-11-2019
Nov 2 all-day
14:00 Bok/Mytilus DS 2 Groene Ster DS 1 ‘t Groene Woud, KAPELLE
14:00 Ardito DS 2 Mytilus DS 2 Het Kroonjuweel, OOST-SOUBURG
14:00 Bok JB 1 Mytilus / VVS’92 JB 2 ‘t Groene Woud, KAPELLE
14:30 De Burgst Breda JB 1 Mytilus JB 1 Sportcentrum Breda, BREDA
15:00 Brug HS 1 Mytilus HS 2 De Brug, COLIJNSPLAAT
Nov
9
Sat
Wedstrijden van 09-11-2019
Nov 9 all-day
13:00 VC Goirle JB 1 Mytilus JB 1 Frankenhal, GOIRLE
14:00 Mytilus DS 2 Bok DS 3 Omnium, GOES
15:00 Scheldesport DS 1 Bok/Mytilus DS 2 Vliegende Vaart, TERNEUZEN
16:00 Mytilus HS 2 Bok HS 2 Omnium, GOES
16:00 Mytilus / VVS’92 JB 2 Scheldesport JB 1 Omnium, GOES
18:00 Mytilus HS 1 De Burgst Breda HS 4 Omnium, GOES