Kalender

Oct
25
Fri
Wedstrijd van 25-10-2019 Mytilus HS1
Oct 25 all-day
20:30 VOKO HS 3 Mytilus HS 1 VOKO-home, OOSTERHOUT NB
Oct
26
Sat
Wedstrijden van 26-10-2019
Oct 26 all-day
15:00 Savok JB 1 Mytilus / VVS’92 JB 2 MFC De Statie, SAS VAN GENT
17:00 De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 6 Mytilus HS 2 D’n Dijck, ROOSENDAAL
Nov
2
Sat
Wedstrijden van 02-11-2019
Nov 2 all-day
14:00 Bok/Mytilus DS 2 Groene Ster DS 1 ‘t Groene Woud, KAPELLE
14:00 Ardito DS 2 Mytilus DS 2 Het Kroonjuweel, OOST-SOUBURG
14:00 Bok JB 1 Mytilus / VVS’92 JB 2 ‘t Groene Woud, KAPELLE
14:30 De Burgst Breda JB 1 Mytilus JB 1 Sportcentrum Breda, BREDA
15:00 Brug HS 1 Mytilus HS 2 De Brug, COLIJNSPLAAT
Nov
9
Sat
Wedstrijden van 09-11-2019
Nov 9 all-day
13:00 VC Goirle JB 1 Mytilus JB 1 Frankenhal, GOIRLE
14:00 Mytilus DS 2 Bok DS 3 Omnium, GOES
15:00 Scheldesport DS 1 Bok/Mytilus DS 2 Vliegende Vaart, TERNEUZEN
16:00 Mytilus HS 2 Bok HS 2 Omnium, GOES
16:00 Mytilus / VVS’92 JB 2 Scheldesport JB 1 Omnium, GOES
18:00 Mytilus HS 1 De Burgst Breda HS 4 Omnium, GOES
Nov
16
Sat
Wedstrijden van 16-11-2019
Nov 16 all-day
00:00 Bok/Mytilus DS 2 Savok DS 1 Omnium, GOES
13:00 De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 6 Mytilus DS 2 D’n Dijck, ROOSENDAAL
18:30 Flits HS 2 Mytilus HS 1 Sportcentrum Papendrecht, PAPENDRECHT
19:00 YVC JB 1 Mytilus / VVS’92 JB 2 De Eenhoorn, OOSTBURG
Nov
23
Sat
Wedstrijden van 23-11-2019
Nov 23 all-day
14:00 Mytilus DS 2 Gavoc’10 DS 2 Omnium, GOES
14:00 Mytilus JB 1 Gavoc’10 JB 1 Omnium, GOES
14:30 Forza Schouwen-Duiveland DS 2 Bok/Mytilus DS 2 Sportboulevard Sportblok, ZIERIKZEE
15:00 Scheldesport JB 1 Mytilus / VVS’92 JB 2 Vliegende Vaart, TERNEUZEN
16:00 Mytilus HS 2 AVC ’87 HS 3 Omnium, GOES
18:00 Mytilus HS 1 AVC ’87 HS 1 Omnium, GOES
Nov
30
Sat
Wedstrijden van 30-11-2019
Nov 30 all-day
14:00 Mytilus DS 2 YVC DS 2 Omnium, GOES
14:00 Mytilus JB 1 De Burgst Breda JB 1 Omnium, GOES
16:00 Mytilus HS 2 De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 6 Omnium, GOES
16:00 Mytilus / VVS’92 JB 2 Bok JB 1 Baskensburg I, VLISSINGEN
17:30 Gavoc’10 DS 1 Bok/Mytilus DS 2 ‘t Veerhuis, OUD GASTEL
18:00 Mytilus HS 1 Atak’55 HS 3 Omnium, GOES
Dec
7
Sat
Wedstrijden van 07-12-2019
Dec 7 all-day
14:00 Bok/Mytilus DS 2 De Burgst Breda DS 4 ‘t Groene Woud, KAPELLE
14:00 Bok HS 2 Mytilus HS 2 ‘t Groene Woud, KAPELLE
15:30 Westphal Kozijnen CSS HS 1 Mytilus HS 1 Den Butter, RIJEN
Dec
13
Fri
Wedstrijd van 13-12-2019 Mytilus HS2- de Brug HS1
Dec 13 all-day
19:30 Mytilus HS 2 Brug HS 1 Omnium, GOES
Dec
14
Sat
Wedstrijden van 14-12-2019
Dec 14 all-day
14:00 Mytilus DS 2 Sic Pugno DS 4 Omnium, GOES
14:00 Mytilus JB 1 VC Goirle JB 1 Omnium, GOES
16:00 Mytilus HS 2 Apollo HS 2 Omnium, GOES
16:00 Mytilus / VVS’92 JB 2 YVC JB 1 Omnium, GOES
18:00 Bok/Mytilus DS 2 De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 3 Omnium, GOES
18:00 Mytilus HS 1 Apollo HS 1 Omnium, GOES