Extra informatie Beach Classics 11-13 Mei

Het toernooi (Summer Beach Volleyball Circuit) wordt in het weekend van 11-13 Mei in 2018 georganiseerd, op het Badstrand van Vlissingen.

wij als vereniging hebben ons hiervoor geopperd om te helpen met de werkzaamheden rondom dit evenement, dit betreffende de Vrijdag, Zaterdag en Zondag. 

We missen hiervoor nog wel aanmeldingen dus als iemand nog zou willen helpen laat dit dan zo spoedig mogelijk weten aan jasperj_bouwmeester@live.nl
Niet genoeg mensen betekend ook niet de volledige vergoeding.

hieronder nog toelichting over de 
werkzaamheden die van ons op deze dagen worden verwacht:

Vrijdag: vanaf 16-17uur tot een uur of 21-21:30
Werkzaamheden & taken "Opbouw" In samenwerking met Beach Crew
• Outside Courts
    o Velden
    o Bouwen velden in rijen
    o Netten op juiste hoogte hangen & op spanning brengen
    o Leggen van de belijning
• Vlaggen
    o Vlaggenmasten langs zeezijde evenementen terrein plaatsen

Zondag:  tot 21-22:00 mits genoeg mensen.
Werkzaamheden & taken "Afbouw" In samenwerking met Beach Crew
• Center Court
    o Tenten
    o Zes stuks
    o Inrichting opruimen (tafels en banken)
    o Zeilen (zijwanden en dak) verwijderen & opvouwen
    o Palen & dakconstructie uit elkaar halen
• Boarding opblaasbaar
    o Uitgraven sandkits + opruimen boarding
• Vlaggenmasten
    o Uitgraven masten
    o Verwijderen van de vlaggen, uithouders & gewichten
• Banners sponsoren
    o Verwijderen van de opblaasbare boarding
    o Oprollen banners
• Center Court veld
    o Helpen met uitgraven netpalen
    o Helpen met uitgraven belijning
• Foldtables
    o Inklappen en verwijderen rondom opblaasbare boarding
• Dreamtent – nomade tent
    o Helpen met afbouwen en opruimen
• Outside Courts
    o Velden
    o Netten losmaken en oprollen
    o Belijning oprollen
    o Haringen per vier stuks bundelen
    o Netpalen opruimen
    o Veldnummer bordjes verwijderen
• Vlaggen
    o Vlaggenmasten langs zeezijde evenemententerrein verwijderen
• Afval (bakken) op evenementen terrein verzamelen

*Bovenstaande opsomming is niet specifiek de volgorde van de afbouw

Zaterdag/zondag:
Werkzaamheden & taken toernooidagen In samenwerking met wedstrijdleider / Beach Crew
• Schrijven wedstrijdformulieren in de week voorafgaand aan het evenement (afhankelijk van aantal aangemelde teams)
• Verwerken aanmeldingen teams op zaterdag- & zondagochtend
• Ervoor zorgen dat alle velden hun telbordje & poule indeling krijgen
• Verwerken van de ochtend resultaten
• Herindelen van de teams naar aanleiding van de resultaten uit de ochtendpoule
• Verwerken van de middag resultaten
• Indelen kruisfinales, halve finales & finale (afhankelijk van poule)
• Doorgeven uitslagen per categorie aan Organisatie Container
• Leveren van tellers voor de finale wedstrijden van de Divisiewedstrijden
• Ondersteunen het Social Media team op het strand
• Ondersteunen bij het organiseren van side-events
• Ondersteunen Beach Crew in geval van calamiteiten

Mini toernooi zaterdag 14 april 2018

Mini toernooi zaterdag 14 april 2018

Zaterdag was het weer zover, het mini toernooi werd weer georganiseerd in het Omnium.
Er was dit jaar door te weinig aanmeldingen geen niveau 1 en 6
 
De uitslagen van dit toernooi staan hier
 
Op niveau 5 hebben Bok 1 en VVS 1 gestreden om de titel op niveau 5 nadat ze beide in hun poule eerste zijn geworden. Hiervan is VVS 1 de winnaar geworden en zal derhalve als Zeeuws kampioen strijden in Eindhoven.
Op niveau 4 is VVS 2 de winnaar.
 
Hieronder een impressie.
(klik op de foto's om meer te zien)
 ->
Back

Grastoernokke Zaterdag 2 Juni 2018

Het écht Zeeuwse volleybal grastoernooi van Schouwen-Duiveland is here again! Voor niet-volleyballers, recreanten, senioren en A-, B- en C-jeugd!
De tweede editie van Grastoernokke zal in 2018 georganiseerd worden op 2 juni door volleybalvereniging Forza Schouwen-Duiveland in samenwerking met voetbalvereniging Bruse Boys.
Alle informatie die je nodig hebt, het inschrijven, foto’se aftermovie van vorig jaar vind je op onze website: www.forza-sd.nl/grastoernokke.
See you there!

 

 

Programma van 24-03-2018

Datum Teams Tegenstander Tijd Scheidsrechter Tellerteam Naam tellers Begeleiding Opmerkingen
24-mrt Mytilus DS2 VAT DS2 16:00 Maria Boonman Mytilus DS1 Rosanne & Arne
JC1, JB2 en JB1 VRIJ Mytilus HS1 Flits HS1 16:00 Roos de Goffau Mytilus DS1 Ingrid
Mytilus DS1 Gavoc’10 DS1 18:00 Jaco Jan Bras Mytilus D2
Mytilus HS2 De Burgst Breda HS5 18:00 Femke Hoekstra Mytilus H1

Wedstrijdschema Zaterdag 3 Februari 2018

Datum Teams Tegenstander Tijd Scheidsrechter Tellerteam Naam tellers Begeleiding Opmerkingen
3-feb VVS’92 JB1 Intermezzo JB1 14:00 Femke Hoekstra Mytilus HS1
Mytilus JC1 VRIJ Mytilus JB2 Mytilus JB1 16:00 Anna van der Velden VVS JB1 Teun & Gert
Mytilus DS2 Savok DS2 16:00 Maria Boonman Mytilus DS1 Roosmarijn
Mytilus HS1 AVC’87 HS1 16:00 Stefan Berk Mytilus HS2 André
Mytilus DS1 Savok DS1 18:00 Dennis Knol Mytilus JB1
Mytilus HS2 Savok HS1 18:00 Gijs Schulte Mytilus DS2