Oliebollen-duo toernooi 2018

dit formulier is ook te vinden onder toernooien->oliebollen duo-toernooi 2018->
inschrijven maar!

Vrijdag 28 december 2018 van 19.00 uur – 23.00 uur.

Sportvrienden,
Hierbij nodigen we jullie uit voor ons jaarlijkse oliebollen-duotoernooi, op vrijdag 28 december
2018 in Omnium te Goes.
U kunt inschrijven in de volgende klassen:

 A. Heren 2e klasse en hoger
 B. Heren recreatie
 C. Dames 2e klasse en hoger
 D. Dames recreatie

Gemengde teams kunnen inschrijven als zijnde een herenteam!!!
De kosten bedragen € 10,- per team. Inschrijfgelden dienen gelijktijdig met de teamopgave te
worden overgemaakt op rekening NL42RABO0320524353 t.n.v. V.V. Mytilus Goes, onder
vermelding van Duo-toernooi en teamnaam.

Sluitingsdatum: zaterdag 22 december 2018.
Als uw inschrijving niet wordt geaccepteerd krijgt u telefonisch bericht.
Programma’s zijn op de speeldag vanaf 18.30 uur in de sporthal af te halen.

Schrijf je in voor de volgende klasse's:
A. Heren 2e klasse en hoger
B. Heren recreatie
C. Dames 2e klasse en hoger
D. Dames recreatie

inschrijfpapier 2018

Wedstrijdschema + fluiters en tellers 08-12-2018

Datum: Tijd: Thuis: Uit: Fluiten: Tellen: Opmerking:
8-12-2018 14:00 Mytilus / VVS'92 JB 2 Scheldesport JB 1 Niels Oudshoorn Mytilus JB 1 Begeleiding Stefan Berk
8-12-2018 14:00 Mytilus DS 2 ROWI DS 2 Philip van Hoorne Mytilus JB 1
8-12-2018 16:00 Mytilus JB 1 Sliedrecht Sport JB 3 Jo-Anne de Koeijer Mytilus HS 3
8-12-2018 16:00 Mytilus DS 1 ROWI DS 1 Maria Boonman Mytilus DS 2
8-12-2018 16:00 Mytilus HS 2 Sic Pugno HS 2 Sander Sijp Mytilus / VVS'92 JB 2
8-12-2018 18:00 Mytilus HS 1 Flits HS 1 Jacco Jan Bras Mytilus DS 1
8-12-2018 18:00 Mytilus HS 3 ROWI HS 2 Armand Maliepaard Mytilus HS 2

Wedstrijden van 17-11-2018 inclusief fluiters en tellers

Datum Tijd Team thuis Team uit Scheids Tellen Extra opmerking
17-11-2018 14:00 Mytilus / VVS’92 JB 2 YVC JB 1 Floor Duinkerke Iris Begeleiding Stefan Berk
17-11-2018 14:00 Mytilus / VVS’92 JC 1 Vollido JC 1 Stan Verheijen Toya Begeleiding Stefan Berk
17-11-2018 14:00 Mytilus DS 2 AVC ’87 DS 1 Femke Hoekstra Mytilus DS 1
17-11-2018 16:00 Mytilus JB 1 Sic Pugno JB 1 Martin Blom Mytilus / VVS’92 JC 1 Begeleiding Leon van den Bovenkamp
17-11-2018 16:00 Mytilus DS 1 De Burgst Breda DS 4 Kaylee Vahlenkamp Mytilus / VVS’92 JB 2
17-11-2018 16:00 Mytilus HS 2 De Burgst Breda HS 5 Peter Blahut Mytilus HS 3
17-11-2018   18:00 Mytilus HS 3 Condor HS 3 Armand Maliepaard Mytilus HS 2
17-11-2018 18:00 Mytilus HS 1 Vollido HS 3 Jacco Jan Bras Mytilus / VVS’92 JC 1

Speelschema inclusief tellers en scheidsrechters 17-11-2018

Datum Tijd Team thuis Team uit Scheids Tellen Extra opmerking
17-11-2018 14:00 Mytilus / VVS'92 JB 2 YVC JB 1 Floor Duinkerke Iris Begeleiding Stefan Berk
17-11-2018 14:00 Mytilus / VVS'92 JC 1 Vollido JC 1 Stan Verheijen Toya Begeleiding Stefan Berk
17-11-2018 14:00 Mytilus DS 2 AVC '87 DS 1 Femke Hoekstra Mytilus DS 1
17-11-2018 16:00 Mytilus JB 1 Sic Pugno JB 1 Martin Blom Mytilus / VVS'92 JC 1 Begeleiding Leon van den Bovenkamp
17-11-2018 16:00 Mytilus DS 1 De Burgst Breda DS 4 Kaylee Vahlenkamp Mytilus / VVS'92 JB 2
17-11-2018 16:00 Mytilus HS 2 De Burgst Breda HS 5 Peter Blahut Mytilus HS 3
17-11-2018   18:00 Mytilus HS 3 Condor HS 3 Armand Maliepaard Mytilus HS 2
17-11-2018 18:00 Mytilus HS 1 Vollido HS 3 Jacco Jan Bras Mytilus / VVS'92 JC 1

Wedstrijden dit weekend 2 & 3 November 2018

Dit weekend maar 4 wedstrijden.
Vrijdagavond vanaf 20:30 begint de eerste wedstrijd van het weekend.
Met

Mytilus heren 2 - VV Stevo HS2

Zaterdag zijn de andere 3 wedstrijden in het kolkende Omnium.
Met o.a.

Mytilus JB 1 - Voltena JB 1 om 14:00

A must watch wedstrijd om 18:30:
Mytilus heren 1 (3e op de ranglijst)- Next Volley Dordrecht HS5 (de nummer 2 op de ranglijst).

& Heren 3 tegen de Tholense jongens van AVC'87 HS3 ook om 18:30.

Een hoop spektakel en dat allen in het bruisende Goes !!!!

Wedstrijdschema 13-10-2018

Team Team uit Tijd Fluiten Tellen Naam
13-okt Mytilus JB1 VVS'92/Mytilus JB1 14:00 Leo Maat HS2 Bart
Mytilus/VVS'92 JC1 OKK'70 JC1 14:00 Gijs Schulte DS1 Anke
Mytilus DS2 Savok DS2 14:00 Roosmarijn de Goffau HS3 Oscar
Mytilus DS1 Kraftwell Symmachia DS5 16:00 DS2 - JC1 Olaf & Jasmijn
Mytilus HS2 Udenhout HS2 16:00 Dennis Knol JB2 Anniek & Kiara
Mytilus HS3 VV Stevo HS3 18:00 Stefan Berk DS1 Louise

Wedstrijden inclusief Scheidsrechters + Tellers voor aanstaand weekend 13-10-2018

Datum Tijd Team thuis Team uit Scheids Tellen
13-10-2018 14:00 Mytilus / VVS’92 JB 2 VV Stevo JB 1 Mytilus DS 1 Mytilus HS 2
13-10-2018 14:00 Mytilus / VVS’92 JC 1 OKK ’70 JC 1 Mytilus DS 1 Mytilus DS 1
13-10-2018 14:00 Mytilus JB 1 VVS’92 / Mytilus JB 1 Mytilus HS 3 Mytilus HS 2
13-10-2018 14:00 Mytilus DS 2 Savok DS 2 Mytilus HS 2 Mytilus HS 3
13-10-2018 16:00 Mytilus HS 2 Udenhout HS 2 Mytilus HS 3 JB 2
13-10-2018 16:00 Mytilus DS 1 Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 5 Mytilus DS 2 JC 1
13-10-2018 18:00 Mytilus HS 3 VV Stevo HS 3 Mytilus HS 2 JB 1

Wedstrijden van 22-09-2018

Datum Tijd Team Tegenstander Scheidsrechter Teller
22-9-2018 14:00 Mytilus jb 2 Savok jb 1 Femke(DS1) Gijs (HS2)
22-9-2018 14:00 Mytilus jc 1 Next volley dordrecht jc 2 Ingrid (DS1) Evy ( Dames 1)
22-9-2018 14:00 Mytilus jb 1 Kraftwell symmachia roosendaal jb 1 Marit (DS1) Rick (HS3)
22-9-2018 14:00 Mytilus ds 2 Sic pugno ds 4 Armand (HS2) Stefan (HS2)
22-9-2018 16:00 Mytilus hs 2 Kraftwell symmachia roosendaal hs 4 Leon (HS1) Yente (JC1)
22-9-2018 16:00 Mytilus ds 1 Sic pugno ds 3 Dennis (HS1) Niels (JB1)
22-9-2018 18:00 Mytilus hs 1 Voko hs 3 Rik (HS2) Louise of Emma (DS1)
22-9-2018 18:00 Mytilus hs 3 Kraftwell symmachia roosendaal hs 6 Stefan (HS2) Joanne & Emma L (DS2)