Zaalwachtschema 09-12-2017

datum: 09-12-2017 teams tegenstander tijd scheidsrechter zaalwacht namen tellers
mytilus jb2 yvc jb1 16:00 jasper bouwmeester mytilus hs2 lex
mytilus ds2 sic pugno ds3 16:00 rovano vd boogaard mytilus ds1 louise
mytilus hs1 set up hs1 16:00 stefan berk mytilus ds1 myrthe & rosanne
mytilus ds1 kraftwell symmachia ds4 18:00 dennis knol femke & kaylee
mytilus hs2 voko hs5 18:00 gijs schulte nnb

Zaalwachtschema 25-11-2017

Datum: 25-11-2017

Teams

Tegenstander

Tijd

Scheidsrechter

Zaalwacht

Naam

Mytilus JB-1 Kraftwell Symm JB-1 14:00 Maria Muller Mytilus HS2 André
Mytilus DS-2 AVC’87 DS-1 16:00 Stefan Berk Mytilus JB1 Reint&Toya
Mytilus HS-1 Kraftwell Symm HS-3 16:00 Roosmarijn de Goffau Mytilus DS1 Ingrid
Mytilus DS-1 Scheldesport DS-1 18:00 Sander Sijp Mytilus DS2 Indy & Marit
Mytilus HS-2 Gavoc’10 HS-3 18:00 Rik Kepers Mytilus HS1

Oliebollen-duotoernooi (2 tegen 2)

Beste iedereen,

 

Vrijdag 29 december 2017 is het weer zover. Dan organiseert VV Mytilus weer haar jaarlijkse oliebollen-duotoernooi (2 tegen 2). Het toernooi vindt plaats tussen 19.00 uur en 23.00 uur in Omnium (het voormalige Sportpunt Zeeland) te Goes. Het inschrijfformulier voor het toernooi is als bijlage bij de mail gevoegd.

 

Uiteraard hopen wij weer zoals elk jaar velen van jullie te mogen begroeten. Let wel op dat je op tijd inschrijft, want vol = vol!

 

Hopelijk allemaal tot de 29e december!!!

 

Groeten,
Remco Sijp

 

VV Mytilus

  Klik op de link hieronder voor het inschrijfpapier-> Inschrijfpapier 2017 Formulier is ook te vinden onder Toernooien – > Inschrijf formulier Oliebollen duo toernooi 2017 (Link)

Programma 11-11-2017

Datum: Tijd: Team Locatie
11-11-2017 13:00 VAT DS 2 Mytilus DS 2 MFC Kloosterhof, HOOGERHEIDE
11-11-2017 14:00 VVS’92 JC 1 Mytilus JC 1 Baskensburg I, VLISSINGEN
11-11-2017 14:30 Kraftwell Symmachia Roosendaal JB 1 Mytilus JB 1 D’n Dijck, ROOSENDAAL
11-11-2017 15:00 Savok JB 1 Mytilus JB 2 Vliegende Vaart, TERNEUZEN
11-11-2017 15:15 AVC ’87 HS 3 Mytilus HS 2 Meulvliet, THOLEN
11-11-2017 16:30 Sic Pugno HS 1 Mytilus HS 1 De Boulevard, BERGEN OP ZOOM

Nieuwe teamfoto’s

De eerste teamfoto's staan al verwerkt onder de teams op de site.
Komende weken gaan we de andere teams langs voor de teamfoto.

Klik op de foto's om uit te groten.

Wedstrijdschema 04-11-2017

Datum  Teams  Tegenstander  Tijd  Scheidsrechter  Zaalwacht  Naam 
04 november Mytilus JC1 BOK JC1 14:00 Gijs Schulte Mytilus DS1 Anke & Maria
  Mytilus JB1 Zuvo JB1 14:00 Jolieke van der Veen Mytilus JB2 Kim & Anna
  Mytilus JB2 Scheldesport JB1 16:00 Anna van der Velden Mytilus JC1 Eva & Aymee
  Mytilus DS2 VVS’92 DS2 16:00 Myrthe de Ridder Mytilus JB1 Iris & Floor
  Mytius HS 1 Vridos HS1 16:00 Stefan Berk Mytilus HS2 Leo
  Mytilus DS1 BOK DS2 18:00 Remco Sijp Mytilus DS2 Evy & Kaylee
  Mytilus HS2 BOK HS2 18:00 Joanne de Koeijer Mytilus HS1
             

Programma /wedstrijden 28-10-2017

28-10-2017 13:00 Savok DS 2 Mytilus DS 2 MFC De Statie, SAS VAN GENT
28-10-2017 15:00 Savok DS 1 Mytilus DS 1 MFC De Statie, SAS VAN GENT
28-10-2017 15:15 AVC ’87 JC 1 Mytilus JC 1 Meulvliet, THOLEN
28-10-2017 17:00 Savok HS 1 Mytilus HS 2 MFC De Statie, SAS VAN GENT
28-10-2017 17:15 AVC ’87 HS 1 Mytilus HS 1 Meulvliet, THOLEN
28-10-2017 18:30 Scheldesport JB 1 Mytilus JB 2 Vliegende Vaart, TERNEUZEN

 

Dit weekend speelt iedereen uit, met maar liefst 3 teams die in Sas van Gent spelen! (Savok) +2 teams die naar Tholen mogen tegen het beruchte Avc ’87 .
Enkel JB2 speelt in Terneuzen tegen Scheldesport.

Alle teams veel sportief geluk gewenst !